Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Arad din Arad

Mersul trenurilor contact

Arad , Romania

Plecări
Ora Tren Către
00:28 Night 473 Tren InterCity Night 473 din Arad
Bucuresti Deva Medias Predeal Sinaia Brasov Busteni Alba Iulia Ploiesti Sighisoara Simeria
00:58 Night 346 Tren InterCity Night 346 din Arad
Curtici
03:36 3111 Tren Regio 3111 din Arad
Zimandu Nou Cefa Utvinis Simand Les Bihor Zerind Madaras Bihor Nadab Chisineu Cris Ciumeghiu Comlaus Salonta Boiu Bihor Sintana Oradea Tamasda
04:42 Night 347 Tren InterCity Night 347 din Arad
Brasov Sinaia Blaj Ploiesti Alba Iulia Sighisoara Simeria Deva Bucuresti Predeal Medias
05:12 Night 472 Tren InterCity Night 472 din Arad
Curtici
05:48 3729 Tren Regio 3729 din Arad
Zimandu Nou Utvinis Utvinisu Nou Simand Nadab Chisineu Cris Comlaus Sintana
06:22 2201 Tren Regio 2201 din Arad
Sofronea Curtici
06:29 2044 Tren Regio 2044 din Arad
Paulis Milova Bretea Muresana Radna Toc Petris Corfeni Branisca Ilteu Ilia Conop Vetel h Zam Valea Birzava Saulesti h Glogovat Burjuc Nadas Capruta Mintia Cicir Cimpuri Surduc Simeria Batuta Varadia Ghioroc Gurasada Deva Savirsin
06:37 1744 Tren InterRegio 1744 din Arad
Aradu Nou Timisoara
06:39 534 Tren InterCity 534 din Arad
Ciucea Huedin Alesd Salonta Sintana Oradea Cluj Napoca Chisineu Cris
06:57 3113 Tren Regio 3113 din Arad
Comlaus Chisineu Cris Ciumeghiu Sintana Salonta Boiu Bihor Zimandu Nou Oradea Tamasda Utvinis Cefa Utvinisu Nou Simand Les Bihor Nadab Zerind Madaras Bihor
07:30 2203 Tren Regio 2203 din Arad
Curtici Sofronea
07:37 3112 Tren Regio 3112 din Arad
Aradu Nou Vinga Ortisoara Sag Baile Valea Sinandrei Timisoara Ronat Triaj Gr. D
07:43 1834 Tren InterRegio 1834 din Arad
Cluj Napoca Pascani Ilva Mica Chisineu Cris Alesd Pojorita Iasi Magura Ilvei Vama Salonta Sintana Iacobeni Huedin Floreni Ciucea Oradea Mestecanis Veresti Gherla Salva Vatra Dornei Cimpulung Moldovenesc Dolhasca Dej Ciumeghiu Suceava Cimpulung Est Aghires Nasaud Guramorului Targu Frumos Frasin Lunca Ilvei Beclean
07:52 2372 Tren Regio 2372 din Arad
Capruta Cimpuri Surduc Cicir Simeria Varadia Batuta Gurasada Ghioroc Deva Paulis Savirsin Bretea Muresana Milova Radna Toc Petris Branisca Corfeni Ilteu Ilia Vetel h Conop Zam Valea Saulesti h Birzava Burjuc Glogovat Nadas Mintia
08:15 78 Tren InterRegio 78 din Arad
Curtici
08:49 1931 Tren InterRegio 1931 din Arad
Oradea Nadab Sintana Ciumeghiu Chisineu Cris Salonta
10:49 535 Tren InterCity 535 din Arad
Timisoara
12:28 73 Tren InterRegio 73 din Arad
Caransebes Videle Bailerculane Caracal Rosiori Nord Strehaia Drobeta Turnu Severin Orsova Bucuresti Filiasi Lugoj Craiova Timisoara
13:10 3745 Tren Regio 3745 din Arad
Zimandu Nou Utvinis Utvinisu Nou Simand Nadab Chisineu Cris Comlaus Sintana
14:10 3115 Tren Regio 3115 din Arad
Zimandu Nou Oradea Tamasda Utvinis Cefa Utvinisu Nou Simand Les Bihor Nadab Zerind Madaras Bihor Comlaus Chisineu Cris Ciumeghiu Sintana Salonta Boiu Bihor
14:19 372 Tren InterRegio 372 din Arad
Curtici
14:28 373 Tren InterRegio 373 din Arad
Simeria Deva Fagaras Brasov Vintu de Jos Sibiu
14:40 2207 Tren Regio 2207 din Arad
Sofronea Curtici
15:02 1470 Tren InterRegio 1470 din Arad
Curtici
15:02 1480 Tren InterRegio 1480 din Arad
Curtici
15:03 2032 Tren Regio 2032 din Arad
Valea Milova Bretea Muresana Paulis Teius Toc Tartaria Nadas Corfeni Branisca Pricaz Barabant Ilteu Coslariu Simeria Conop Vetel h Blandiana Alba Iulia Zam Vintu de Jos Geoagiu Birzava Saulesti h Sibot Glogovat Burjuc Mintia Orastie Capruta Turdas Petris Cicir Cimpuri Surduc Sintimbru Deva Batuta Aurel Vlaicu Ilia Ghioroc Gurasada Varadia Radna Savirsin Balomiru de Cimp
15:06 72 Tren InterRegio 72 din Arad
Curtici
15:56 3747 Tren Regio 3747 din Arad
Boiu Bihor Comlaus Tamasda Sintana Simand Zimandu Nou Zerind Utvinis Chisineu Cris Utvinisu Nou Ciumeghiu Nadab
16:10 2608 Tren Regio 2608 din Arad
Timisoara Ronat Triaj Gr. D Aradu Nou Vinga Ortisoara Sag Baile Valea Sinandrei
16:30 2046 Tren Regio 2046 din Arad
Conop Vetel h Zam Valea Birzava Saulesti h Glogovat Burjuc Nadas Capruta Mintia Cicir Cimpuri Surduc Simeria Batuta Varadia Ghioroc Gurasada Deva Savirsin Paulis Milova Bretea Muresana Radna Toc Petris Corfeni Branisca Ilteu Ilia
16:39 1471 Tren InterRegio 1471 din Arad
Simeria Deva Giurgiu Craiova Petrosani Videle
16:39 1481 Tren InterRegio 1481 din Arad
Simeria Deva Giurgiu Craiova Petrosani Videle
16:43 1743 Tren InterRegio 1743 din Arad
Baia Mare Ciumeghiu Salonta Sacuieni Oradea Chisineu Cris Valea Carei Seini Sintana
16:45 2209 Tren Regio 2209 din Arad
Curtici Sofronea
17:35 2048 Tren Regio 2048 din Arad
Valea Birzava Saulesti h Glogovat Burjuc Nadas Capruta Mintia Cicir Cimpuri Surduc Simeria Batuta Varadia Ghioroc Gurasada Deva Savirsin Paulis Milova Bretea Muresana Radna Toc Petris Corfeni Branisca Ilteu Ilia Conop Vetel h Zam
18:21 2211 Tren Regio 2211 din Arad
Sofronea Curtici
18:37 536 Tren InterCity 536 din Arad
Salonta Sintana Oradea Cluj Napoca Chisineu Cris Ciucea Huedin Alesd
18:42 3116 Tren Regio 3116 din Arad
Vinga Ortisoara Sag Baile Valea Sinandrei Timisoara Ronat Triaj Gr. D Aradu Nou
18:53 1822 Tren InterRegio 1822 din Arad
Savirsin Fetesti Carbunesti Medgidia Subcetate Simeria Ilia Constanta Draganesti Olt Calan Valea Radna Rosiori Nord Deva Bucuresti Cernavoda Targu Jiu Videle Petrosani Filiasi Caracal Ciulnita Craiova
19:01 3117 Tren Regio 3117 din Arad
Cefa Utvinisu Nou Simand Les Bihor Nadab Zerind Madaras Bihor Comlaus Chisineu Cris Ciumeghiu Sintana Salonta Boiu Bihor Zimandu Nou Oradea Tamasda Utvinis
19:28 1930 Tren InterRegio 1930 din Arad
Aradu Nou Timisoara
19:33 2213 Tren Regio 2213 din Arad
Sofronea Curtici
19:35 2374 Tren Regio 2374 din Arad
Ghioroc Gurasada Deva Savirsin Paulis Milova Bretea Muresana Radna Toc Petris Corfeni Branisca Ilteu Ilia Conop Vetel h Zam Valea Birzava Saulesti h Glogovat Burjuc Nadas Capruta Mintia Cicir Cimpuri Surduc Simeria Batuta Varadia
20:31 79 Tren InterRegio 79 din Arad
Timisoara
21:04 1833 Tren InterRegio 1833 din Arad
Aradu Nou Timisoara
22:02 537 Tren InterCity 537 din Arad
Timisoara
22:58 3118 Tren Regio 3118 din Arad
Sag Valea Baile Sinandrei Aradu Nou Vinga Ortisoara
23:20 2215 Tren Regio 2215 din Arad
Sofronea Curtici
Sosiri
Ora Tren De la
00:28 Night 473 Tren InterCity Night 473 din Arad
Curtici
00:58 Night 346 Tren InterCity Night 346 din Arad
Sinaia Teius Ploiesti Blaj Sighisoara Alba Iulia Simeria Deva Bucuresti Predeal Medias Brasov
00:58 521 Tren InterCity 521 din Arad
Alba Iulia Simeria Deva Teius
04:42 Night 347 Tren InterCity Night 347 din Arad
Curtici
05:12 Night 472 Tren InterCity Night 472 din Arad
Bucuresti Deva Medias Predeal Sinaia Brasov Busteni Alba Iulia Ploiesti Sighisoara Simeria
05:43 3728 Tren Regio 3728 din Arad
Utvinisu Nou Simand Nadab Comlaus Sintana Zimandu Nou Utvinis
05:55 2039 Tren Regio 2039 din Arad
Batuta Ilia Ghioroc Gurasada Savirsin Valea Milova Branisca Toc Nadas Corfeni Mintia Ilteu Simeria Conop Varadia Zam Deva Birzava Paulis Glogovat Burjuc Radna Capruta Petris Cicir Cimpuri Surduc
06:17 2202 Tren Regio 2202 din Arad
Sofronea Curtici
06:37 1744 Tren InterRegio 1744 din Arad
Sintana Baia Mare Ciumeghiu Salonta Sacuieni Oradea Chisineu Cris Valea Carei Seini
06:39 534 Tren InterCity 534 din Arad
Timisoara
06:54 2041 Tren Regio 2041 din Arad
Valea Milova Branisca Toc Nadas Corfeni Mintia Ilteu Simeria Conop Varadia Zam Deva Birzava Paulis Glogovat Burjuc Radna Capruta Petris Cicir Cimpuri Surduc Batuta Ilia Ghioroc Gurasada Savirsin
06:57 3113 Tren Regio 3113 din Arad
Timisoara Ronat Triaj Gr. D Aradu Nou Vinga Ortisoara Sag Baile Valea Sinandrei
07:25 2204 Tren Regio 2204 din Arad
Sofronea Curtici
07:37 3112 Tren Regio 3112 din Arad
Cefa Utvinisu Nou Simand Les Bihor Nadab Zerind Madaras Bihor Comlaus Chisineu Cris Ciumeghiu Sintana Salonta Boiu Bihor Zimandu Nou Oradea Tamasda Utvinis
07:43 1834 Tren InterRegio 1834 din Arad
Aradu Nou Timisoara
08:15 78 Tren InterRegio 78 din Arad
Timisoara
08:49 1931 Tren InterRegio 1931 din Arad
Aradu Nou Timisoara
09:25 2206 Tren Regio 2206 din Arad
Sofronea Curtici
09:36 3730 Tren Regio 3730 din Arad
Simand Nadab Chisineu Cris Comlaus Sintana Zimandu Nou Utvinis Utvinisu Nou
10:25 2031 Tren Regio 2031 din Arad
Radna Batuta Balomiru de Cimp Valea Ghioroc Gurasada Paulis Savirsin Teius Tartaria Nadas Milova Bretea Muresana Pricaz Toc Barabant Coslariu Simeria Corfeni Branisca Alba Iulia Blandiana Ilteu Vintu de Jos Geoagiu Conop Vetel h Sibot Zam Mintia Orastie Birzava Turdas Petris Glogovat Burjuc Sintimbru Deva Capruta Aurel Vlaicu Ilia Cicir Cimpuri Surduc Varadia
10:39 1821 Tren InterRegio 1821 din Arad
Cernavoda Targu Jiu Videle Petrosani Filiasi Caracal Ciulnita Craiova Savirsin Fetesti Carbunesti Medgidia Subcetate Simeria Ilia Constanta Draganesti Olt Calan Valea Radna Rosiori Nord Deva Bucuresti
10:49 535 Tren InterCity 535 din Arad
Salonta Sintana Oradea Cluj Napoca Chisineu Cris Ciucea Huedin Alesd
11:13 3114 Tren Regio 3114 din Arad
Madaras Bihor Comlaus Chisineu Cris Ciumeghiu Sintana Salonta Boiu Bihor Zimandu Nou Oradea Tamasda Utvinis Cefa Utvinisu Nou Simand Les Bihor Nadab Zerind
12:28 73 Tren InterRegio 73 din Arad
Curtici
13:40 2705 Tren Regio 2705 din Arad
Vetel h Pestera Banita Zam Paulis Plopi h Simeria Birzava Saulesti h Petris Glogovat Burjuc Baru Mare Ciopea h Calan Capruta Subcetate Ilia Cicir Cimpuri Surduc Covragiu Ohaba de sub Piatra Deva Batuta Mintia Rusor Ghioroc Gurasada Ponor Baesti Radna Savirsin Petrosani Batiz Valea Milova Bretea Muresana Rusi Crivadia Toc Bacia Maceu Nadas Corfeni Branisca Pui Merisor Ilteu Varadia Bretea Streiului Livadia Conop
14:10 3115 Tren Regio 3115 din Arad
Vinga Ortisoara Sag Baile Valea Sinandrei Timisoara Ronat Triaj Gr. D Aradu Nou
14:19 372 Tren InterRegio 372 din Arad
Vintu de Jos Sibiu Simeria Deva Fagaras Brasov
14:28 373 Tren InterRegio 373 din Arad
Curtici
15:02 1470 Tren InterRegio 1470 din Arad
Petrosani Videle Simeria Deva Giurgiu Craiova
15:02 1480 Tren InterRegio 1480 din Arad
Craiova Petrosani Videle Simeria Deva Giurgiu
15:06 72 Tren InterRegio 72 din Arad
Timisoara Bailerculane Caransebes Videle Rosiori Nord Caracal Balota Strehaia Drobeta Turnu Severin Orsova Bucuresti Filiasi Lugoj Craiova
15:35 3746 Tren Regio 3746 din Arad
Zimandu Nou Utvinis Utvinisu Nou Simand Nadab Chisineu Cris Comlaus Sintana
16:14 2043 Tren Regio 2043 din Arad
Nadas Capruta Mintia Cicir Cimpuri Surduc Simeria Batuta Varadia Ghioroc Gurasada Deva Savirsin Paulis Milova Bretea Muresana Radna Toc Petris Corfeni Branisca Ilteu Ilia Conop Vetel h Zam Valea Birzava Saulesti h Glogovat Burjuc
16:24 2210 Tren Regio 2210 din Arad
Sofronea Curtici
16:39 1471 Tren InterRegio 1471 din Arad
Curtici
16:39 1481 Tren InterRegio 1481 din Arad
Curtici
16:43 1743 Tren InterRegio 1743 din Arad
Aradu Nou Timisoara
18:10 2212 Tren Regio 2212 din Arad
Sofronea Curtici
18:37 536 Tren InterCity 536 din Arad
Timisoara
18:42 3116 Tren Regio 3116 din Arad
Cefa Utvinisu Nou Simand Les Bihor Nadab Zerind Madaras Bihor Comlaus Chisineu Cris Ciumeghiu Sintana Salonta Boiu Bihor Zimandu Nou Oradea Tamasda Utvinis
18:52 2045 Tren Regio 2045 din Arad
Ilia Conop Vetel h Zam Valea Birzava Saulesti h Glogovat Burjuc Nadas Capruta Mintia Cicir Cimpuri Surduc Simeria Batuta Varadia Ghioroc Gurasada Deva Savirsin Paulis Milova Bretea Muresana Radna Toc Petris Corfeni Branisca Ilteu
19:01 3117 Tren Regio 3117 din Arad
Timisoara Ronat Triaj Gr. D Aradu Nou Vinga Ortisoara Sag Baile Valea Sinandrei
19:24 2214 Tren Regio 2214 din Arad
Sofronea Curtici
19:28 1930 Tren InterRegio 1930 din Arad
Salonta Oradea Nadab Sintana Ciumeghiu Chisineu Cris
20:31 79 Tren InterRegio 79 din Arad
Curtici
20:47 3750 Tren Regio 3750 din Arad
Comlaus Sintana Zimandu Nou Utvinis Utvinisu Nou Simand Nadab Chisineu Cris
21:04 1833 Tren InterRegio 1833 din Arad
Ciucea Mestecanis Oradea Veresti Gherla Salva Vatra Dornei Cimpulung Moldovenesc Dolhasca Dej Ciumeghiu Suceava Cimpulung Est Aghires Nasaud Guramorului Targu Frumos Frasin Lunca Ilvei Beclean Cluj Napoca Pascani Ilva Mica Chisineu Cris Alesd Pojorita Iasi Magura Ilvei Vama Sintana Salonta Iacobeni Huedin Floreni
21:39 2611 Tren Regio 2611 din Arad
Sag Baile Valea Sinandrei Timisoara Ronat Triaj Gr. D Aradu Nou Vinga Ortisoara
21:55 2216 Tren Regio 2216 din Arad
Sofronea Curtici
22:02 537 Tren InterCity 537 din Arad
Sintana Oradea Cluj Napoca Chisineu Cris Ciucea Huedin Alesd Salonta
22:58 3118 Tren Regio 3118 din Arad
Cefa Utvinisu Nou Simand Les Bihor Nadab Zerind Madaras Bihor Comlaus Chisineu Cris Ciumeghiu Sintana Salonta Boiu Bihor Zimandu Nou Oradea Tamasda Utvinis

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!